You shall not pass!Sahneyi 4K izlemek isteyenler için de şöyle bırakalım:Yüzük Kardeşliği


Üç yüzük göğün altında yaşayan Elf Kralları'na

Yedisi taştan saraylarında Cüce Hükümdarlar'a,

Dokuz Yüzük Ölümlü İnsanlar'a, ölecekler ne yazık

Bir Yüzük gölgeler içindeki Mordor Diyarı'nda

Kara tahtında oturan Karanlıklar Efendisi'ne

Hepsine hükmedecek tek bir yüzük, hepsini o bulacak

Hepsini bir araya getirip karanlıkta birbirlerini bağlayacak

Gölgeler içindeki Mordor Diyarı'ndaImage
Image
Image
Image

Bu harika eser aslında öncesinde Hobbit olarak şekil bulmuştu. Çocuklar için yazılan öyküler olarak ortaya çıkan Hobbit beğenildiği için ısrar sonucu Yüzüklerin Efendisi ortaya çıkmıştı.Masalsı Hobbit evreni aslında karanlık bir şekilde evrilip Yüzüklerin Efendisi ile son buldu.


“Yüzük Nereden geliyor? Ölümbüyücüsü’nden mi? İyi amaçla kullanıldığında çok tehlikeli değil. Ama ceremesi var. Ya onu kaybedeceksin, ya kendini.”Hikayenin bitmesi 16-17 yıl sürdü. Defalarca değişiklikler yapıldı, dönem şartları, ikinci dünya savaşı gibi etkenler çıkış sürecini etkiledi. Her başarının ardında zorlukların yattığını bilmemiz gerekir. Bu eser de tam olarak zorluklar silsilesi sonucunda ortaya çıktı."Günlerimiz karardı, sayımız azaldı; ama Kılıç hep bir sonraki nesle aktarıldı. Ve son söz olarak size şu kadarını söyleyeceğim Boromir. Biz yabanın Kolcuları yalnız adamlarız, avcıyız, ama avımız daima Düşman'ın uşaklarıdır; çünkü bu uşaklar sadece Mordor'da değil, pek çok yerde bulunurlar."

Ortamda satılacak bilgi


"Frodo" ve "Gandalf" film boyunca bir çok sahneyi paylaşmasına rağmen bu sahnelerin hiç birinde karşılıklı oynamamışlar. Alın şimdi bu bilgiyi ne yapıyorsanız yapın.Başkalarına cevap olarak iletebileceğin bir kaç sahne;

Bu kadar büyük bir evrenin onlarca editlenmiş içeriği olmazsa olmazZaten ürününü aldın mı? Bizi etiketle: Twitter - Instagram

Şu an neredeyim?


PapsCover'ın derinliklerinde tam olarak ne olduğu belli olmayan bir sayfadasın.


Neden buradayım?


Tabii ki, "You shall not pass!" ürününün üzerinde bulunan barkod yüzünden buradasın.


Barkodlu ürünlerin sayfalarına sadece ürün üzerindeki barkoddan ulaşabilirsin. İçeride ki sürprizleri sadece barkodun sahipleri inceleyebilir.


Neden böyle bir sayfa var?


Hepimizin favorisi olan aklına gelince güldüğü olaylar, durumlar veya sahneler var. Bu sahnelere ne zaman denk gelsek tekrar tekrar izleriz. Paps ekibi olarak bu durumu ürünlere taşıdık, barkodlu ürününüzü okuttuğunuz zaman ilgili sahneyi tekrar tekrar izleyebileceğin sayfalar hazırladık.

Benim favori sahnem neden yok?


Söylemezsen bilemeyiz tabii ki, twitter'dan bize ulaş. Kim bilir, belki eklenir 😋


Sahneler nasıl seçiliyor?


Öncelikle bir replik olması gerektiğini unutmamak lazım, sahne eğer ki uzun olursa bunu tasarıma uyarlamamız mümkün değil.


Sahnenin Youtube linkini de bize twitterdan yazarken dahil edersen harika olur. 💯👌