But why is the rum gone?But why is the rum gone?


Hepimizin severek izlediği bu karakterin savsak hareketleri, sürekli yalan söylemesi, beceriksiz görünüp tam tersine üstün bir beceriyle her türlü beladan kaçabilmesi...Her anıyla bizi ekrana sabitleyebilen bu seride, ne kadar güzel sahneler olursa olsun, Kaptan ekrana gelse de keyiflensek diye bekleriz.


Peki neden acaba? Sürekli yalan söyler (sevenleri dahil), insanlar adını duyduğunda çekinir, her gördüğü karşı cinsine yanlamaya çalışır, sürekli kafası güzeldir, düz yürümeyi dahi bilmez.Dışarıdan ne kadar beceriksiz ve adi görünsede belki de özendiğimiz durumları vardır. Sürekli kendine güvenmesi, sürekli kendi içinde bir savaş verdiğinden, adeta savaşta hile mübahtır diyerek sürekli durumu kendi lehine çevirmesi.Belki de bizim de stresli geçen günlerin içerisinde bu rahatlıkta davranabilmemiz gerekiyor olabilir. Meselelerin ne kadar ciddi olduğunu bilsek de, yorulmamak adına tiye almamız yorulmamızı engelleyebilir, saplantı haline getirmemizin önüne geçebilir.Tiye almak derken ucunu çok da kaçırmamak gerekir, prensiplerimizden vazgeçmeden bunu yapabilirsek genel olarak kendimizi memnun edebiliriz. Kendimizden memnun olursak, günler çok daha kabul edilebilir geçebilir.İşte bunca karmaşanın ve daha nicelerinin arkaplanında yattığı bu karakter, sana tasarladığımız kılıfın üzerine sıkıştırılmış şekilde bekliyor.

Image
Image
Image
Image

Sürpriz bilgi


Kaptan Barbossa, daha sonra Osmanlı Donanmasının Kaptan-ı Deryası olan Türk korsan "Barbaros"tan türetilmiş. Ege ve Akdeniz çevrelerinde önemli bir korsanmış. Alın şimdi bu bilgiyi ne yapıyorsanız yapın.

Başkalarına cevap olarak iletebileceğin bir kaç sahne;
Zaten ürününü aldın mı? Bizi etiketle: Twitter - Instagram


Şu an neredeyim?


PapsCover'ın derinliklerinde tam olarak ne olduğu belli olmayan bir sayfadasın.


Neden buradayım?


Tabii ki, "Why is the rum gone?!" ürününün üzerinde bulunan barkod yüzünden buradasın.


Bu türün ilk örneği olduğu için bu sayfayı paylaştık, ancak yeni gelecek barkodlu ürünlerin sayfalarına sadece ürün üzerindeki barkoddan ulaşabilirsin. İçeride ki sürprizleri sadece barkodun sahipleri inceleyebilir.


Neden böyle bir sayfa var?


Hepimizin favorisi olan aklına gelince güldüğü olaylar, durumlar veya sahneler var. Bu sahnelere ne zaman denk gelsek tekrar tekrar izleriz. Paps ekibi olarak bu durumu ürünlere taşıdık, barkodlu ürününüzü okuttuğunuz zaman ilgili sahneyi tekrar tekrar izleyebileceğin sayfalar hazırladık.

Benim favori sahnem neden yok?


Söylemezsen bilemeyiz tabii ki, twitter'dan bize ulaş. Kim bilir, belki eklenir 😋


Sahneler nasıl seçiliyor?


Öncelikle bir replik olması gerektiğini unutmamak lazım, sahne eğer ki uzun olursa bunu tasarıma uyarlamamız mümkün değil.


Sahnenin Youtube linkini de bize twitterdan yazarken dahil edersen harika olur. 💯👌